SAKAL VE BIYIK EKİMİ

Kendinizi iyi hissetmenin yolu aynadaki yansımanızdan geçer.

Erkekler için saçın iyi görünmesi ve yoğunluğu ne kadar önemli ise sakal ve bıyık görünümü de özgüven açısından o kadar önem taşır ve bu nedenle sakal ve bıyık erkeklerin en önemli aksesuarlarından biridir.

Birçok erkek hayatlarının bir döneminde sakal bıyık bırakmıştır ve günümüzde moda akımının değişim göstermesi ve çeşitli kesim modellerinin ortaya çıkmasıyla bu durum erkeklerin kendisini bir nevi ifade etme biçimine dönüşmüştür. doğuştan sakalın seyrek/az olması, yaralanma, yanık, çeşitli cilt rahatsızlıkları(saçkıran vb.)nedeniyle görüntüsünden rahatsızlık duyan kişilerde sakal ekimi başarıyla uygulanmaktadır.

SAKAL EKİMİ NASIL YAPILIR?

Sakal ekiminde de tıpkı saç ve kaş ekiminde olduğu gibi ekilecek köklerin çıkarılmasında FUE tekniği uygulanmaktadır. Operasyon; ekilecek olan saçlar genetik olarak dökülmeye dayanıklı ense bölgeden alınarak gerçekleştirilir. Bu operasyonda diğer ekimlerde olduğu gibi lokal anestezi ile gerçekleştirilir ve kişide ciddi bir acı/ağrı oluşturmaz. Alınan kökler özel solüsyonlarda uygun şartlarda muhafaza edilir. Bir uzman tarafından yüz hatlarına uygun, simetrik, kişinin istekleri de dikkate alınarak ekim yapılacak alan belirlenir. Yine bir uzman tarafından açısına ve yönlerine uygun kanallar açılır ve ardından alınan kökler tek tek büyük bir dikkatle ekilip operasyon tamamlanır.

Kişi; sakal ekimi operasyonu sonrası bakım ve dikkat edilmesi gerekenler konusunda uzman tarafından detaylı bir şekilde bilgilendirilir ve ilerleyen süreçte belli aralıklarla kontrole çağrılır.

MÜŞTERİLER NE DİYOR

Youtube Videolarımız

Bizi Youtube dan da takip edebilirsiniz

DHI Saç Ekimi

Dr Kinyas ile Yeni DHI (CHOI) Kalem Tekniği

Dr Kinyas ile Yeni DHI (choi) Kalem Tekniğiyle İlgili Tüm Süreç

SAÇ EKİMİNDEN SONRA 2. GÜN İLK YIKAMA

Dr Kinyas 2. Gün Saç Ekimi Sonrası İlk Yıkama

SAÇ DÖKÜLMESİNİN SEBEPLERİ NELERDİR?

Genetik faktörler saç dökülmesine neden olur mu? Genel tedavi yöntemleri nelerdir?

Sakal Bıyık Ekimi

Essay Title Text

Essay Title Text

Essay Title Text

Essay Title Text

Essay Title Text

Essay Title Text

PRP Saç Tedavisi

Essay Title Text

Essay Title Text Essay Title Text Essay Title Text Essay Title Text Essay Title Text

Essay Title Text

Essay Title Text Essay Title Text Essay Title Text

Essay Title Text

Essay Title Text Essay Title Text Essay Title Text Essay Title Text