Dr.Kinyas

Dünyada son teknoloji ve en iyi teknik olan DHI Kalem teknigiyle 2013 ten beridir dünyanın bir çok ülkesinden gelen 6000 den fazla Hastanın saç ekimini gerçekleştirmiş ve Yeni DHI Kalem tekniğinin gelişmesinde ve yuzlerce yardımcı sağlik çalışanının DHI tekniğini öğrenmesinde ve tecrübe kazanmasında bizzat görev almıştır.

DR. KİNYAS

Dr. Kinyas®, saç ekimi işlemlerinde DHI için en iyi ve en son teknolojiye sahip, Türkiye'nin en iyi ve en yeni cerrahlarıyız.

7+ YILLIK TERCÜBE

Dr.Kinyas, mükemmel sonuçlarla 7 yılı aşkın deneyime sahip, dünyanın her yerinden insanlar geliyor! Kişisel olarak küresel tanınırlığa ve hizmette en yüksek kaliteye sahiptir. 

DHI TECHNIQUE EXPERT

DHI Saç Ekimi (Direkt Saç Ekimi) Tekniği oldukça köklü bir tekniktir, iz ve kesi gerektirmez. Bu tekniğin amacı, başın arkasından alınan greftlerin sağlıklı ve güçlü olması için geçen süreyi en aza indirmektir."Donör bölgeden saç kökleri alınır. Kalemle saç alınan bölgede kesi yapılmaz ve ihtiyaç duyulan bölgeye ekilir.

UZMAN KADRO

Uzman Doktorumuz ve profesyonel ekibi, DHI tekniği ile operasyonunuzun olabildiğince sorunsuz geçmesine yardımcı olmak için orada olacaktır.

DR KİNYAS

BUGÜN YAŞAMINIZI DEĞİŞTİRİN

0 YILLARIN DENEYİMİ
0 SAÇ EKİMİ
0 DHI SAÇ EKİMİ
0 SAKAL EKİMİ