Dr.Kinyas

Dünyada son teknoloji ve en iyi teknik olan DHI Kalem teknigiyle 2013 ten beridir dünyanın bir çok ülkesinden gelen 6000 den fazla Hastanın saç ekimini gerçekleştirmiş ve Yeni DHI Kalem tekniğinin gelişmesinde ve yuzlerce yardımcı sağlik çalışanının DHI tekniğini öğrenmesinde ve tecrübe kazanmasında bizzat görev almıştır.


Dr.Kinyas saç ekimi Türkiye'de bugüne kadar kullanılan en iyi ve en etkili teknik ile  kusursuz saçların Oluşmasını sağlamıştır ve aynı zamanda saç ekiminde piyasanın en iyisi bugün Türkiye pazarına yön veren öncüleriz. Dr.Kinyas, mükemmel sonuçlarla 7 yılı aşkın deneyime sahip, dünyanın her yerinden insanlar geliyor! Kişisel olarak küresel tanınırlığa ve hizmette en yüksek kaliteye sahiptir. Türkiye'de saç ekimi arayarak zamanınızı boşa harcamayın. Dr. Kinyas, saç ekimini ömür boyu garanti ediyor! Dr.Kinyas, Batı'dan (Amerika) Doğu'ya (Japonya) dünyanın dört bir yanından 60 farklı ülkeden 6.000'den fazla hastayı başarıyla nakletti. Mikro DHI teknolojimizle en doğal ve harika görünen sonuçlar mucizeleri gerçekleştirmeye hazır mısınız? O yılları geri almanıza yardımcı olalım ve yaşınıza ve yüz yapınıza uygun bir saç çizgisine sahip olduğunuzdan emin olalım. Yeni Saç, yeni görünüm ve yeni bir hayat! Hayalinizdeki saçları geri almamıza izin verin, böylece o aynaya bakıp yeni size selam söyleyebilirsiniz!

Saç Ekimi Kliniği’mizde en önem verdiğimiz ve aslında bizi diğerlerinden ayıran özelliğimiz, “Saç Ekimi” için öncelikli olarak “Saç Tasarımı ve Dogru tekniği kullanarak kişiye özgü kavramı ”’nın doğru yapılması gerektiğini savunmamız ve İnsanların Hayal ettiği saç Tasarımını onlara kazandırma isteğimiz. 
Özet olarak; “Saç Ekimi” bizim için doğru bir planlama ,son teknoloji teknik kullanma ve Tecrubeli profesyonel ekiplerle çalışmak demek.Çevresine saygılı, temelinde meslek ahlakı bulunan, uluslararası bir Saç Ekim Kliniği olmaktır. Hastaları hayallerindeki gibi saçlarına kavuştururken,etik kurallardan şaşmadan, hastaların memnuniyetini daima en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.
drkinyashairclinic ailesi olarak hastalarımıza karşı daima güleryüzlü, saygı ve sevgi dolu yaklaşır, iyi bir ekip ruhu ile iş bölümünü yapar, başarılarımızı paylaşırız.
Hastalarımızın her birinin saç problemlerine karşı, kişiye özel yaklaşımlar ile farklı çözümler bulmak ve sadece tedavi etmeyi değil, devamında olması gerektiği gibi, yardımcı ve koruyucu ek hizmetleri de kapsayan bir Saç Ekim Kliniği’yiz.

Help Our Customers Needs

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Nesciunt voluptate, quibusdam sunt iste dolores consequatur

Tüm hastalarımızın tam bir güven duygusu içerisinde kendilerini bize emanet edecekleri, isteklerine profesyonel anlamda cevap verebileceğimiz, sektöründe lider, öncü ve değerli bir Saç Ekim Kliniği olmaktır.

Tüm hastalarımızın tam bir güven duygusu içerisinde kendilerini bize emanet edecekleri, isteklerine profesyonel anlamda cevap verebileceğimiz, sektöründe lider, öncü ve değerli bir Saç Ekim Kliniği

Dünya Çapında En İyi Saç Ekimi Literatürüne Giren Dr Kinyas Hair Clinic, Tüm Hastalara Ulaşmak , Hastalarımıza Yeni Başlangıçlar Yaptırmak İçin Durmadan  Yüksek İvmelere Doğru Vizyon İle Hastalarımıza Ulaşmayı Hedeflemekteyiz.

Dr.Kinyas

Dünyada son teknoloji ve en iyi teknik olan DHI Kalem teknigiyle 2013 ten beridir dünyanın bir çok ülkesinden gelen 6000 den fazla Hastanın saç ekimini gerçekleştirmiş ve Yeni DHI Kalem tekniğinin gelişmesinde ve yuzlerce yardımcı sağlik çalışanının DHI tekniğini öğrenmesinde ve tecrübe kazanmasında bizzat görev almıştır.

DR. KİNYAS

Dr. Kinyas®, saç ekimi işlemlerinde DHI için en iyi ve en son teknolojiye sahip, Türkiye'nin en iyi ve en yeni cerrahlarıyız.

7+ YILLIK TERCÜBE

Dr.Kinyas, mükemmel sonuçlarla 7 yılı aşkın deneyime sahip, dünyanın her yerinden insanlar geliyor! Kişisel olarak küresel tanınırlığa ve hizmette en yüksek kaliteye sahiptir. 

DHI TECHNIQUE EXPERT

DHI Saç Ekimi (Direkt Saç Ekimi) Tekniği oldukça köklü bir tekniktir, iz ve kesi gerektirmez. Bu tekniğin amacı, başın arkasından alınan greftlerin sağlıklı ve güçlü olması için geçen süreyi en aza indirmektir."Donör bölgeden saç kökleri alınır. Kalemle saç alınan bölgede kesi yapılmaz ve ihtiyaç duyulan bölgeye ekilir.

UZMAN KADRO

Uzman Doktorumuz ve profesyonel ekibi, DHI tekniği ile operasyonunuzun olabildiğince sorunsuz geçmesine yardımcı olmak için orada olacaktır.

DR KİNYAS

BUGÜN YAŞAMINIZI DEĞİŞTİRİN

0 YILLARIN DENEYİMİ
0 SAÇ EKİMİ
0 DHI SAÇ EKİMİ
0 SAKAL EKİMİ