Tüm hastalarımızın tam bir güven duygusu içerisinde kendilerini bize emanet edecekleri, isteklerine profesyonel anlamda cevap verebileceğimiz, sektöründe lider, öncü ve değerli bir Saç Ekim Kliniği

Dünya Çapında En İyi Saç Ekimi Literatürüne Giren Dr Kinyas Hair Clinic, Tüm Hastalara Ulaşmak , Hastalarımıza Yeni Başlangıçlar Yaptırmak İçin Durmadan  Yüksek İvmelere Doğru Vizyon İle Hastalarımıza Ulaşmayı Hedeflemekteyiz.

DR. KİNYAS

Dr. Kinyas®, saç ekimi işlemlerinde DHI için en iyi ve en son teknolojiye sahip, Türkiye'nin en iyi ve en yeni cerrahlarıyız.

7+ YILLIK TERCÜBE

Dr.Kinyas, mükemmel sonuçlarla 7 yılı aşkın deneyime sahip, dünyanın her yerinden insanlar geliyor! Kişisel olarak küresel tanınırlığa ve hizmette en yüksek kaliteye sahiptir. 

DHI TECHNIQUE EXPERT

DHI Saç Ekimi (Direkt Saç Ekimi) Tekniği oldukça köklü bir tekniktir, iz ve kesi gerektirmez. Bu tekniğin amacı, başın arkasından alınan greftlerin sağlıklı ve güçlü olması için geçen süreyi en aza indirmektir."Donör bölgeden saç kökleri alınır. Kalemle saç alınan bölgede kesi yapılmaz ve ihtiyaç duyulan bölgeye ekilir.

UZMAN KADRO

Uzman Doktorumuz ve profesyonel ekibi, DHI tekniği ile operasyonunuzun olabildiğince sorunsuz geçmesine yardımcı olmak için orada olacaktır.

DR KİNYAS

BUGÜN YAŞAMINIZI DEĞİŞTİRİN

0 YILLARIN DENEYİMİ
0 SAÇ EKİMİ
0 DHI SAÇ EKİMİ
0 SAKAL EKİMİ